Trabzon’da kızının katilleri 4 yıl sonra bulunan baba konuştu

0
244

Trabzon’da kızının katilleri 4 yıl sonra bulunan baba konuştu

KATİLİ AYNI MAHALLEDEN ÇIKTI

Trabzon’un Ortahisar ilçesi Çukurçayır Mahallesi’nde, 15 Ağustos 2017’de yaşanan dehşet verici olayda, 24 yaşındaki 1 çocuk annesi Pınar Kaynak, göğsüne bıçak saplanmış ve başı taşla ezilmiş halde ormanlık alanda ölü olarak bulundu.

“KIZIMI ÖZLEDİM”

Cinayeti aydınlatmak için uzun ve detaylı bir çalışma gerçekleştiren Trabzon Jandarma Komutanlığı, Pınar Kaynak’ın öldürülmeden önce tecavüze uğradığını tespit etti.

Pınar Kaynak’ın çevresinden ve ikamet ettiği mahalledeki şüphelilerden alınan ve Ankara Jandarma Kriminal Daire Başkanlığı’na gönderilen sperm örneklerinden DNA eşleşmesi yapan jandarma ekipleri, cinayetin şüphelisinin Pınar Kaynak ile aynı mahallede oturan 34 yaşındaki Mustafa G. olduğunu belirledi.

Jandarma ekipleri tarafından yapılan operasyon ile Mustafa G. ve cinayete yardım ettiği iddia edilen N.P. gözaltında alırken, 2 şüpheli önceki gün Trabzon Adliyesi’ne sevk edildi.

2 şüpheli “canavarca hisle kasten öldürme” iddiasıyla çıkarıldıkları Nöbetçi 3. Sulh Ceza Hakimliğince tutuklanarak Trabzon E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na gönderildi.

Trabzon da kızının katilleri 4 yıl sonra bulunan baba konuştu #1

Ramazan Bayramı’ndan 1 gün önce kızının katillerinin tespit edildiği haberini alan baba Mehmet Kaynak, hem sevinçli hem de hüzünlü olduklarını söyledi.

Jandarma ve emniyetin yaptığı araştırmaların güzel sonuç verdiğini kaydeden baba Mehmet Kaynak, “Adalet tecelli etti. Yargı aşaması sürüyor. Eminim ki daha güzel haberler duyacağız. Hem sevinçliyiz hem hüzünlüyüz. Güvenlik güçlerinin büyük çabası oldu. Çok titiz çalışma yaptılar ve zanlılar yakalandı. 4 yıl boyunca hayal kırıklıklarına uğradık, psikolojimiz bozuldu. Anlatılmayacak duygular yaşadık. Bayramı 1 gün önceden yaşamış gibi bir his doğdu içimize. Adalete güveniyoruz. Gecemiz, gündüzümüz yoktu. Kızımı özledim. Ama bu aşamadan sonra başımızı yastığa koyduğumuz zaman rahat bir uyku uyuyabilir miyiz bilmiyorum. Çok zor. Evlat acısı gibi bir acı yok. Büyükler söylediği zaman çok inandırıcı gelmezdi ama bunu yaşayan bilir. ” dedi.

Trabzon da kızının katilleri 4 yıl sonra bulunan baba konuştu #2

Trabzon da kızının katilleri 4 yıl sonra bulunan baba konuştu #3

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz