Antalya’da refüje çıkan alkollü sürücü: Hatalı ben değilim

0
226

Antalya’da refüje çıkan alkollü sürücü: Hatalı ben değilim

YÜKSEK PROMİL ALKOLLÜ ÇIKTI

Antalya’nın Kepez ilçesi Hürriyet Caddesi ile 75. Yüzyıl Caddesi’nin kesiştiği kavşakta seyir halinde bulunan Mehmet T. A., direksiyon hakimiyetini kaybederek kavşak üzerinde refüje çıktı.

EHLİYETİNE EL KONULMUŞ

Kaza sonrası aracın yarısı refüj içerisinde, yarısı da cadde üzerinde kaldı. Kazayı gören diğer sürücüler durumu 155 polis ekiplerine bildirdi.

“HATALI BEN DEĞİLİM”

Olay yerine gelen Antalya İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri sürücünün alkollü olabileceği ihtimali üzerine alkolmetre üfletti.

CEZA KESİLDİ

Alkolmetreyi üfleyen şahsın 368 promil alkollü olduğu görüldü.

Aldığı alkolün etkisi ile zaman zaman ayakta durmakta güçlük çeken sürücünün yapılan incelemede 2017 yılında alkollü araç kullanmaktan ehliyetine el konulduğu öğrenildi.

Antalya da refüje çıkan alkollü sürücü: Hatalı ben değilim #1

Ceza yazılmaması için uzun süre polis ekiplerine dil döken şahsın, “Beni araba sıkıştırdı. Karşı taraftan geliyordum. Ben de bir şey yok. Araç kendimin değil. Şirket yetkilimizin. Alkol aldım yalan yok. 2017 yılında ehliyetimi kaptırdım. Çekmeyin ben gereken neyse konuşuyorum zaten. Devletin memuruna yanlışımız olmaz. Çekme abi. Hatalı ben değilim” sözleri ise şaşkınlık oluşturdu.

Antalya da refüje çıkan alkollü sürücü: Hatalı ben değilim #2

Sürücüye cezalı durumda araç kullanmak, alkollü araç kullanmak, kazaya sebebiyet vermek gibi çeşitli suçlardan 10 bin liraya yakın cezai işlem uygulandı.

Sürücü olay yerine gelen polis ekipleri tarafından adli işlemler için karakola götürülürken, araç ise çekici ile otoparka çekildi.

Antalya da refüje çıkan alkollü sürücü: Hatalı ben değilim #3

Antalya da refüje çıkan alkollü sürücü: Hatalı ben değilim #4

Antalya da refüje çıkan alkollü sürücü: Hatalı ben değilim #5

Antalya da refüje çıkan alkollü sürücü: Hatalı ben değilim #6

Antalya da refüje çıkan alkollü sürücü: Hatalı ben değilim #7

Antalya da refüje çıkan alkollü sürücü: Hatalı ben değilim #8

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz