Sultangazi’de, arabasına çarpıp darbettiler

0
72

Sultangazi’de, arabasına çarpıp darbettiler

İŞ GÖREMEZ RAPORU ALDI

İstanbul’un Sultangazi ilçesi Malkoçoğlu Mahallesi’nde, 4 Aralık Cumartesi günü saat 22.00 sıralarında işten dönen Yasin Karaaslan (28), park halindeki otomobilinin içerisinde telefonla konuştuğu sırada, başka bir otomobil sokağa geldi.

“SIFIR ARAÇ OLDUĞU İÇİN İSTER İSTEMEZ TEPKİ GÖSTERDİM”

Aynı mahallede yaşayan 4 kişi, içinde bulundukları otomobille Karaaslan’ın park halindeki otomobiline çarptı.

“HEM DARBETTİLER HEM GASBETTİLER”

Otomobilden inerek tepki gösteren Karaaslan, diğer otomobildekiler tarafından darbedildi. İddiaya göre Karaaslan’ı darbeden kişiler, cebinde bulunan bir miktar parayı da zorla aldı. Kaçarak otomobiline binen Karaaslan, olay yerinden uzaklaştı.

“BÖYLE BİR ŞEY YAPACAKLARINI HİÇ BEKLEMİYORDUM”

Polis merkezine giden Karaaslan, kendisine saldıran kişileri tanıdığını ve aralarında daha önceden bir husumet bulunmadığını belirterek şikayetçi oldu. Hastaneye götürülen Karaaslan, 14 gün iş göremez raporu aldı.

Sultangazi’de, arabasına çarpıp darbettiler  #1

Yasin Karaaslan, yaşadığı olayı şu ifadeler ile anlattı:

“Geçtiğimiz cumartesi günü, akşam iş dönüşü paydos ettikten sonra arkadaşlarla biraz vakit geçirdim. Daha sonra oturduğum mahalleye geldim. Sonra otomobilimi muhtarlığın önüne park ettim. Bu sıra eşim şehir dışında olduğu için kendisini telefonla arayıp görüşme yaptım. Daha sonra içinde dört kişinin bulunduğu araç gelerek benim otomobilime çarptı. Vurduktan sonra geri geri çıktılar. Otomobili 2 ay önce aldım. Sıfır araç olduğu için ister istemez tepki gösterdim. Tepki gösterdiğim sırada herhangi bir argo kelime ya da söz kullanmadım.

Sultangazi’de, arabasına çarpıp darbettiler  #2

Olay bir anda gelişti. Bu 4 arkadaş ile daha önce bir husumetim olmamıştı. Bunun üzerine dördü de bana saldırdılar. Bununla da kalmadılar hem beni darbettiler hem de üzerimde bulunan parayı gasbettiler. Polis Merkezi amirliğindeki şikayetimde de bunları bu şekilde dile getirdim.

Birini tanımıyorum. Tanıdığım 3 kişi mahallemizde oturuyor. Ailelerini de yakinen tanırım. Tanıdığım için böyle bir şey yapacaklarını hiç beklemiyordum. Ailelerini de yakından tanıdığım için ara sıra evlerine giderdik. Özellikle bayramlarda bayramlaşmak için giderdim. Bu davranışlarından dolayı çok şaşırdım. Hatta benim ailem ve saldırganların aileleri de duyunca çok şaşırdılar. İthamda bulunmak istemiyorum ama uyuşturucu madde kullandıklarını düşünüyorum. Başka bir şey aklıma gelmiyor çünkü beni tanıyorlar bana abi diyorlar. Acayip şekilde şaşırdım. Zaten psikolojim de bozuldu. Bundan dolayı işe de gidemiyorum. 2 haftalık rapor aldım. Yaşadığım bu olaydan dolayı uyuyamıyorum.”

Sultangazi’de, arabasına çarpıp darbettiler  #3

Sultangazi’de, arabasına çarpıp darbettiler  #4

Sultangazi’de, arabasına çarpıp darbettiler  #5

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz