Meghan Markle, verdiği röportajdan sonra ilk kez ekrana çıktı

0
219

Meghan Markle, verdiği röportajdan sonra ilk kez ekrana çıktı

KAMPANYA BAŞKANLIĞI YAPTI

İngiliz Kraliyet Ailesi’nin ‘olaylı’ çocuğu olarak gösterilen Prens Harry’nin eşi Meghan Markle, Oprah’a verdiği röportaj ile çok konuşulmuştu.

ELBİSESİ DİKKAT ÇEKTİ

İngiltere’den ayrılarak yeni bir hayata başlayan çift, açıklamalarıyla uzun süre gündemi megul etti. Şu sıralar ikinci çocuğuna hamile olan Markle, yeniden ekrana çıktı.

“KADINLARA ÖNCELİK VERİLMELİ”

Meghan Markle ve Prens Harry, koronavirüsün yayılmasına karşı dünya çapında aşılamaya destek olmak amacıyla Foo Fighters, Jennifer Lopez gibi aktörlerin yer aldığı bir konserde kampanya başkanlığı yaptı.

“5.5 MİLYON KADIN İŞİNİ KAYBETTİ”

Meghan Markle, verdiği röportajdan sonra ilk kez ekrana çıktı  #1

BAĞIŞ YAPTILAR

Video formatında, 8 Mayıs’ta çevrimiçi olarak gerçekleşen Vax Live izleyicilerine hitap eden Meghan, kırmızı ve çicekli bir elbise tercih etti. Giydiği elbise ile dikkati çekerken, hamile hali ile ilgi odağı oldu.

Meghan Markle, verdiği röportajdan sonra ilk kez ekrana çıktı  #2

Meghan Markle yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Geçen yıl,tüm toplulukların koronavirüsle savaşmak için kahramanca bir araya geldiğini gördük. Bu gece toplandık çünkü ilerideki ışığı görüyoruz. Ama her birimiz kendi yolumuzu bulmalıyız. Vax Live kampanyasının başkanı olarak kocam ve ben iyileşmemizin, herkesin sağlığına, güvenliğine ve başarısına özellikle de bu pandemiden en çok etkilenen kadınlara öncelik verilmesinin çok önemli olduğuna inanıyoruz.”

Meghan Markle, verdiği röportajdan sonra ilk kez ekrana çıktı  #3

Salgının başlangıcından bu yana ABD’de 5,5 milyon kadının işini kaybettiğini ve 47 milyon kadının yoksulluğun eşiğinde olduğunu sözlerine ekleyen Markle “Ancak, her ülkeye ve her kıtaya aşı götürmek için birlikte çalışırsak, adil dağılım konusunda ısrar edersek aşılar ve uygun fiyatlar mümkün olabilir. İşte o zaman tam bir iyileşmeye başlayabiliriz”

Meghan Markle, verdiği röportajdan sonra ilk kez ekrana çıktı  #4

Harvest Home adlı kurum Instagram sayfasında “Prens Harry ve Meghan Markle’ın kurduğu Archewell Vakfı’nın bir temizlik ürünleri firmasının da desteğiyle kendilerine bebek bezi, temizlik malzemeleri ve hamile ya da çocuklu kadınların ihtiyaç duyacağı diğer ürünleri bağışladığını” duyurdu.

Meghan Markle, verdiği röportajdan sonra ilk kez ekrana çıktı  #5


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz