Isparta’da şoförün olmadığını fırsat bildi, paraları alıp kaçtı

0
102

Isparta’da şoförün olmadığını fırsat bildi, paraları alıp kaçtı

PARALARI ALIP, HIZLICA KAÇTI

Isparta’da şehir içi ulaşımı sağlayan özel bir halk otobüsüne giren hırsız, şoför koltuğunun yanındaki paraları çaldı.

“KOŞTUM AMA YETİŞEMEDİM”

O anlar halk otobüsünün güvenlik kamerasına anbean yansıdı.

KAMERALARDAN TESPİT EDİLDİ

Görüntülerde hırsızın şoförü olmayan otobüse girdiği, etrafı kontrol ettikten sonra önce kağıt paraları daha sonra madeni paraları aldığı görüldü.

Hırsız paraları aldıktan sonra otobüsten inerek, olay yerinden uzaklaştı.

Hareket saati geldiğinde otobüste direksiyonun başına geçen şoför Adnan Gülcü, paraları yerinde göremeyince otobüste bulunan yolculara sordu.

Yolculardan birinin ‘Şimdi köşeyi döndü’ demesi üzerine otobüsten inerek hırsızın arkasından koşan Gülcü, ona yetişemedi.

Olayı anlatan Gülcü, “Sabah 7’yi 10 geçe Vatan Mahallesi’nden çarşıya hareket ettikten sonra 7’yi 20 geçe durağa otobüsü park ettim. 5 dakika arasında olan oldu. Yolculara bu arabaya kim indi bindi diye sorduğumda ‘ağabey bayanın biri ile bir genç geldi buradan paraları aldı gitti, şimdi köşeyi döndü’ dediler. Hemen arabadan inerek aşağı doğru koştum ama adam çoktan gitmişti, yetişemedim. Daha sonra konuyu işletmeye bildirdim, işletme konuyu emniyete bildirdi. Hırsızlık ekipleri, olay yerine geldikten sonra çalışma başlattı. Çalışma bittikten sonra beni emniyetten çağırdılar, kişiyi teşhis etmişler. Hırsızı bana gösterdiler ben de güvenlik kameralarından dolayı tanıdım hemen ve şikayetçi oldum.” diye konuştu.

Isparta’da şoförün olmadığını fırsat bildi, paraları alıp kaçtı #1

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, güvenlik kamerasından tespit ettikleri hırsızı yakalayarak gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Isparta’da şoförün olmadığını fırsat bildi, paraları alıp kaçtı #2

Isparta’da şoförün olmadığını fırsat bildi, paraları alıp kaçtı #3

Isparta’da şoförün olmadığını fırsat bildi, paraları alıp kaçtı #4

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz