Antalya’da Falez plajları sezona hazır

0
226

Antalya’da Falez plajları sezona hazır

FALEZ PLAJLARINDA SALGIN TEDBİRLERİ ALINDI

Asırlardır dalgaların çarpması sonucu oluşan ve “yalı yar” olarak da adlandırılan Falezler bölgesi, yerli ve yabancı turistlerin tercihleri arasında bulunuyor.

PLAJLARDA NORMALLEŞME TAKVİMİNE BAĞLI OLARAK HİZMET VERİLMEYE BAŞLANACAK

Muratpaşa Belediyesi ve bazı turizm işletmecilerinin, metrelerce yükseklikteki falezlerin arasına kurdukları plajlarda koronavirüs salgını tedbirleri alınarak, gerekli hazırlıklar yapıldı.

KONSERVE KOYU PLAJI’NDA GÜNEŞLENME ALANI DAHA GENİŞ

Asansörle veya merdivenlerle inilen plajlarda tatilciler, metrelerce yükseklikten atlayarak kendilerini Akdeniz’in serin sularına bırakıyor.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, yaptığı açıklamada, falez plajlarında İçişleri Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın koronavirüs tedbirleri kapsamında açıklayacağı normalleşme takvimine bağlı olarak hizmet verilmeye başlanacağını bildirdi.

İnciraltı Falez Plajı’nın 625 metrekarelik ahşap platform üzerine kurulu olduğuna değinen Uysal, buna Mobil ve Erdal İnönü Kent Parkı plajlarının da eklendiğini, Mobil Falez Plajı’nın özellikle dalış yapmak isteyenlerin tercih ettiği bir nokta olduğunu vurguladı.

Antalya da Falez plajları sezona hazır #1

Erenkuş Falez Plajı’nı 2018’de hizmete açtıklarını hatırlatan Uysal, 1.800 metrekarelik güneşlenme alanı bulunan Konserve Koyu Plajı’nda büfe hizmeti de sunduklarını ifade etti.

Antalya da Falez plajları sezona hazır #2

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz