Antalya’da anne ve babasını kaybeden genç, evini yaktı

0
131

Antalya’da anne ve babasını kaybeden genç, evini yaktı

EV KULLANILAMAZ HALE GELDİ

Manavgat ilçesinde yaşayan 20 yaşındaki M.A.B., geçtiğimiz yıl babasını evde düşmesi sonucu, annesini bağırsak kanseri nedeniyle kaybetti.

“MAĞDUR BİR ÇOCUK”

Şahsın komşuları, “Anne babası öldükten sonra 5-6 ay içinde böyle kafayı yemiş gibi kendi başına bağırıyor, biz sabahları uykudan uyanıyoruz” dedi.

“ÇOCUKLAR KÖYÜN İÇİNDE GEZEMİYOR”

M.A.B., oturduğu evi ateşe verdikte sonra komşularına gidip durumu anlattı.  Şahıs, komşularına itfaiyeye haber vermelerini söyleyerek mahalleden ayrılmak istedi.

İhbar üzerine bölgeye sevk edilen Antalya Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek söndürdü. Yangında ev kullanılmaz hale geldi. M.A.B., olay yerine gelen jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Antalya da anne ve babasını kaybeden genç, evini yaktı  #1

Şişeler Mahallesi Muhtar Azası Özgür Hakan, “Kafayı yemiş yani çocuk, anne baba yok, kardeşleri amcaları sahip çıkmadı. Amcası geldi aldı götürdü, 2 gün baktı üçüncü gün yine geldi. Kaçtı geldi, amcasının arabasını çaldı. Mağdur, derbeder bir çocuk.” dedi.

Antalya da anne ve babasını kaybeden genç, evini yaktı  #2

Özgür Hakan, “Eskiden haptı, esrardı gibi öyle şeyleri kullandığını duyduk ama gözümüzle gördüğümüz bir şey yok. Anne babası öldükten sonra 5-6 ay içinde böyle kafayı yemiş gibi kendi başına bağırıyor, biz sabahları uykudan uyanıyoruz. Eline bir şeyler alıyor tak tuk seslerden geçilmiyor. Dün de aynı şekilde köyün içinde aynı olayı yaptı. Çocuklar kaçtı, çocuklar köyün içinde gezemiyor artık.” diye konuştu.

Bu arada, yanan evin iki gün içinde dozer ile yıkılacağı bildirildi.

Antalya da anne ve babasını kaybeden genç, evini yaktı  #3

Antalya da anne ve babasını kaybeden genç, evini yaktı  #4

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz