Tuzla’da biriktirdiği çöplerin alınmasını gözleri dolarak izledi

0
257

Tuzla’da biriktirdiği çöplerin alınmasını gözleri dolarak izledi

16 TON ÇÖP TOPLANDI

Tuzla’nın İstasyon Mahallesi’nde yaşayan ve akli dengesi yerinde olmayan bir vatandaş, çöp konteynerinden topladığı yaklaşık 16 ton ağırlığındaki çöpleri, evinin bahçesine taşıdı.

“ÇÖP TOPLAMA HASTALIĞI VAR”

Sıcak havanın etkisiyle kokan çöpler çevrede oturan vatandaşları rahatsız etti.

Vatandaşların Tuzla Belediyesi’ni arayarak şikâyet etmesi üzerine çöp dolu bahçeye gelen ekiplerin olumsuz durumu tespit etmesi üzerine Tuzla Belediyesi temizlik görevlileri çöpleri temizledi.

Temizlenen yaklaşık 16 ton olan çöp, ayrıştırılarak geri dönüşüme kazandırıldı. 16 ton çöpü bahçesine toplayan vatandaş, çöplerin temizlenmesini gözleri dolarak izledi.

Tuzla’da biriktirdiği çöplerin alınmasını gözleri dolarak izledi #1

Çöp dolu bahçeye gelerek incelemelerde bulunan Tuzla Belediyesi Zabıta Memuru Ramazan Çavdar, ”Akli dengesi yerinde olmayan bir vatandaşımız var. Burada ailesi ile beraber yaşıyor. Ancak, kendisinin çöp toplama hastalığı var. Çevreden bulduğu çöpleri getirerek bahçesine yığıyor. Bu çöpler kokmaya başlayınca buradaki vatandaşlardan tarafımıza şikayetler geliyor. Biz de bu şikayetlere istinaden yaptığımız denetimde buranın olumsuzluk teşkil ettiğini tespit ettik. Tuzla Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğümüz ile beraber organize bir şekilde çöp evi boşaltıyoruz.” dedi.

Tuzla’da biriktirdiği çöplerin alınmasını gözleri dolarak izledi #2

Tuzla’da biriktirdiği çöplerin alınmasını gözleri dolarak izledi #3

Tuzla’da biriktirdiği çöplerin alınmasını gözleri dolarak izledi #4

Tuzla’da biriktirdiği çöplerin alınmasını gözleri dolarak izledi #5

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz