Teşkilat 26. bölüm fragmanı nefes kesti: Serdar kafasına silah dayarken bomba patladı!

0
131

Teşkilat 26. bölüm fragmanı nefes kesti: Serdar kafasına silah dayarken bomba patladı!

TEŞKİLAT 25. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği TRT 1’in Milli İstihbarat Teşkilatı’nı (MİT) konu edinen Teşkilat dizisi, ikinci sezonuyla da büyük ilgi görüyor.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Mesut Akusta, Nihat Altınkaya, Turgut Tunçalp, Gürkan Uygun ve Hakan Boyav’ın yer aldığı Teşkilat, 5 Aralık Pazar günü 25. bölümüyle ekranlara geldi.

Soluk soluğa izlenen bölümün ardından dizinin merakla beklenen 26. bölümünden çarpıcı bir fragman yayınlandı.

Yayıınlanan fragmanda, ”Artık hesap vakti yaklaşıyor. Şu arkamda gördüğünüz 12 saatten geriye sayan sayaçtaki sıfırlar bir araya geldiğinde ilk bomba, Türkiye’nin kalbinde patlayacak ve yemin olsun ki sokaklara çıkamayacak hale gelene kadar 12 saatte bir yeni bir bomba patlayacak.” sözleri, tüyleri diken diken etti.

Öte yandan Serdar, ”Yolun sonuna geldin. Türkiye’nin kaderini değiştireceksin.” sözlerine karşılık ”Her zaman emrinizdeyim.” şeklinde cevap verdi.

Serdar, ”Madem gün bugün. O zaman vatan uğruna ölmek için güzel bir gün.” deyip kafasına silahı dayadı ve tam tetiği çekecekken büyük bir patlama meydana geldi.

Patlama sonrası ”Allah’ım nasıl böyle bir şey olabilir?” sözlerinin duyulduğu anda Zehra’nın ağlaması Serdar’ın akıbetine dair merakı artırdı. Peki Serdar ölecek mi? İşte Teşkilat 26. bölüm fragmanı…

Libya’da gerçekleşen patlama Halit ve ekibi zor durumda bırakır. Libya’dan çıkış için yeni bir plana ihtiyaç vardır. Üstelik ekibin Doğu Akdeniz’deki anlaşmayı tamamlaması için kurtarması gereken çok önemli biri vardır. Bunun için Serdar ve Zehra’nın Almanya’da işleri yoluna koyması gerekmektedir.

Serdar’ın yaşadıklarına dair tüm gerçeklerin ortaya çıkacağı bir anda Ceren devreye girer. Yıldırım’ın planıyla Serdar ve Zehra kendilerini yeni bir bilmecenin içinde bulur.

İkili Libya’daki problemi çözmek için Ceren’in de içinde bulunduğu yeni bir oyun kurar. Bu oyun tüm ekibin kaderini değiştirmek üzereyken devreye davetsiz bazı misafirler girer.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz