Sen Çal Kapımı 2. sezon ne zaman başlıyor? Sen Çal Kapımı 2. sezon tarihi..

0
173

Sen Çal Kapımı 2. sezon ne zaman başlıyor? Sen Çal Kapımı 2. sezon tarihi..

SEN ÇAL KAPIMI SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

FOX TV ekranlarının ilgiyle izlenen, başrollerinde Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in yer aldığı romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı, 2. sezon tanıtım fragmanı yayınlandı.

SEN ÇAL KAPIMI YENİ SEZON NE ZAMAN?

Hastalığını sır gibi saklayan Serkan’ın durumunun ne olduğu merak edilirken gözler 2. sezon tarihine çevrildi. Dizinin sıkı takipçileri, ‘Sen Çal Kapımı 2. sezon ne zaman başlayacak?’ sorusuna yanıt arıyor.

Peki, Sen Çal Kapımı 2. sezon tarihi ne zaman açıklandı mı? İşte detaylar…

Eda ve Serkan yaşadıkları tehlikeye rağmen dilek kutusunda şanslarını denemeye devam ederler.

Serkan hastalığından bahsetmeden hayatın tadını çıkartmak isterken kimse ondaki bu değişikliğe bir anlam verememektedir.

Serkan ve Eda sarı karavanlarında farklı bir yaşam tarzı deneyimlerler. Serkan’ın bu beklenmedik kararları Eda’nın da aklını karıştırmaktadır. Hayallerindeki karavanda sevdiği adamla hayatı dolu dolu yaşarken onları bekleyen tehlikenin farkında değildir. Başlarına gelen son olay Serkan’ın sırrının ortaya çıkmasına neden olacak mıdır?

Sen Çal Kapımı 2. sezon ne zaman başlıyor? Sen Çal Kapımı 2. sezon tarihi.. #1

17 Nisan Cumartesi akşamı yayımlanan 39. bölümle ilk sezon finalini yapan Sen Çal Kapımı dizisinin yayıncısı Fox TV, #YenidenBulaşacağız etiketiyle yeni sezonun müjdesini verdi. Dizinin yeni sezonuna Eylül ayında başlaması bekleniyor.

İzleyiciler, özellikle Serkan’ın sağlık durumu ile ilgili yaşanan gelişmeleri merak ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz