Şarkılar Bizi Söyler’in konukları belli oldu! İşte 27 Kasım Şarkılar Bizi Söyler konukları

0
117

Şarkılar Bizi Söyler’in konukları belli oldu! İşte 27 Kasım Şarkılar Bizi Söyler konukları

27 KASIM ŞARKILAR BİZİ SÖYLER KONUKLARI KİMLER?

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’nin sunumuyla Kanal D ekranlarına gelen müzik ve eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler, yeni sezonunda da izleyicisine keyifli dakikalar yaşatmaya devam ediyor.

26. bölümüyle yarın akşam Kanal D ekranlarında yerini alacak olan Şarkılar Bizi Söyler’in yeni bölüm konukları, izleyiciler tarafından araştırılıyor.

Her hafta ünlü isimleri ağırlayan ve izleyicisine nostaljik anlar yaşatan programın yeni bölümünde kimler gelecek merak ediliyor.

Peki, izleyiciyi müziğe doyuran Şarkılar Bizi Söyler’de bu hafta kimler var? İşte, 27 Kasım 2021 Cumartesi Şarkılar Bizi Söyler yeni bölüm konukları…

Yapımcılığını Polat Yağcı ve Poll Production’ın üstlendiği, Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren Şarkılar Bizi Söyler, 27 Kasım Cumartesi akşamı, izleyiciye keyifli dakikalar yaşatmaya geliyor.

Her bölüm farklı bir sanatçının şarkılarının konu edinildiği programda bu hafta, Volkan Konak şarkıları seslendiriliyor. Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları; Volkan Konak oluyor.

Şarkılar Bizi Söyler in konukları belli oldu! İşte 27 Kasım Şarkılar Bizi Söyler konukları #1

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz