Prens Harry ve Meghan Markle’ın ‘unvanlarından’ vazgeçilmesi istendi

0
172

Prens Harry ve Meghan Markle’ın ‘unvanlarından’ vazgeçilmesi istendi

UNVANLARI İÇİN ÇAĞRI

İngiliz Kraliyet Ailesi’nden ayrılarak yeni bir hayata başlamaya karar veren Prens Harry ve Meghan Markle’ın, unvanlarını kullanması konusunda uyarı geldi. Bazı saray yetkilileri durumdan rahatsız olduklarını dile getirdi.

“HOŞLANMIYORSANIZ UNVANLARI BIRAKIN”

Bazı yetkililer, Prens Harry ile Meghan Markle’ın Oprah’la yaptıkları röportaj sonrasında rahatsız olduklarını dile getirdi. Saray yetkilileri, Prens Harry’nin geçtiğimiz günlerde bir podcast yayınında Kraliye’in parçası olmanın getirdiği kısıtlamalardan şikayet etmesi sonrası, Sussex Dükü ve Düşesi’ni unvanlarından vazgeçmeye çağırdı.

“SADECE HARRY VE MEGHAN OLUN”

Prens Harry ve Meghan Markle ın  unvanlarından  vazgeçmesi istendi #1

Saray yetkilileri bir açıklama yaparak, “Sussex Dükü artık başkalarından farkı olmadığını vurguladı ve kendisine çok fazla acı verdiğini söylediği kuruma saldırdı. Kurumdan bu kadar hoşlanmıyorsanız, unvanlara sahip olmamanız gerektiğine dair büyüyen bir inanç var.” dedi.

Saray yetkilileri dışında yine saraya yakın bir kaynağın, “Unvanları bir kenara bırakmalılar. Sadece Harry ve Meghan olmalılar. Ve bunu yapmayı reddederlerse, neden olmadığını açıklamaları gerekir.” açıklamasını yaptığı belirtildi.

Prens Harry ve Meghan Markle ın  unvanlarından  vazgeçmesi istendi #2

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz