Osmaniye’de kaputa giren kediyi itfaiye kurtardı

0
292

Osmaniye’de kaputa giren kediyi itfaiye kurtardı

BİR ARAÇTAN DİĞERİNE..

Osmaniye’nin Hacı Osmanlı Mahallesi Akyar Caddesinde bulunan apartmanın bahçesinde park halindeki otomobilin kaputuna kedi girdi.

“İTFAİYEYİ ARAMAK ZORUNDA KALDIK”

Cama bırakılmış, “Kaputta kedi var” notunu gören araç sahibi Tarık Gedik, kediyi kendi imkânları ile bulunduğu yerden çıkartmak istedi. Başarılı olamayan Gedik, çareyi itfaiyeden yardım istemekte buldu.

“KEDİYİ BERABER ÇIKARDIK”

Olay yerine gelen Osmaniye Belediyesine bağlı İtfaiye Müdürlüğü ekipleri vatandaşlarında desteği ile otomobilin kaputundan bagaj kısmına kaçan yavru kediyi bir saat süren çalışmayla kurtardı.Daha sonra başka bir aracın kaputuna giren yavru kedi bu defa bulunduğu yerden kolaylıkla kurtarıldı.

Osmaniye de kaputa giren kediyi itfaiye kurtardı  #1

Araçtan kedinin çıkası için bir saat uğraştıklarını ifade eden araç sahibi Tarık Gedik, “Kendi imkânlarımızla çıkartamayınca itfaiyeyi aramak zorunda kaldık. Komşum İsmail abi yardımcı oldu. İtfaiye ekipleri ile birlikte arabadan kediyi çıkartmış olduk” diye konuştu.

Osmaniye de kaputa giren kediyi itfaiye kurtardı  #2

Kediye zarar gelmemesi için aracın camına not bıraktığını belirten İsmail Biçici, “Sabah markete giderken arabanın içinden ses geldiğini duydum. Arabayı hareket ettirirler bir sıkıntı olur diye bir kâğıt parçasına not yazdım, kaputta kedi var diye. Tekrar marketten geldiğimde itfaiye gelmiş kediyi çıkartmaya uğraşıyorlardı. Bende yardımcı oldum beraber çıkarttık yavru kediyi” dedi.

Osmaniye de kaputa giren kediyi itfaiye kurtardı  #3

Osmaniye de kaputa giren kediyi itfaiye kurtardı  #4

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz