Onur Tuna’lı Mahkum’un yayın tarihi belli oldu! Aynı hafta 2 bölüm birden geliyor

0
93

Onur Tuna’lı Mahkum’un yayın tarihi belli oldu! Aynı hafta 2 bölüm birden geliyor

YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

Yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk’ün oturduğu, senaryosunu Uğraş Güneş’in kaleme aldığı FOX TV’nin yeni sezondaki iddialı dizisi Mahkum, ekran yolculuğu için gün sayıyor.

İLK 2 BÖLÜM PEŞ PEŞE

Başrollerinde Onur Tuna, Seray Kaya, Melike İpek Yalova ve İsmail Hacıoğlu’nun yer aldığı MF Yapım imzalı Mahkum dizisi, izleyiciler tarafından dört gözle bekleniyor.

”Innocent Defendant” adlı diziden uyarlanan Mahkum; güçlü oyuncu kadrosu, konusu, gizemli afişi ve yayınlanan tanıtımları ile izleyicide büyük heyecan yaratmıştı.

Kızını öldürmekle suçlanan idealist bir Cumhuriyet savcısı olan Fırat Bulut’un suçsuzluğunu kanıtlama hikayesini ele alan Mahkum’un yayın tarihi sonunda belli oldu.

FOX TV, salı akşamları izleyicilerle buluşturduğu Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin, sette çıkan koronavirüs vakaları nedeniyle önümüzdeki hafta yayınlanamayacağını duyurdu.

FOX TV, yaptığı açıklamada, ”Evlilik Hakkında Her Şey dizimizin setinde görülen Covid vakası nedeniyle sizlerden bir hafta ayrı kalacak olmanın üzüntüsü içerisindeyiz. 21 Aralık Salı 20.00 itibarıyla her Salı buluşmak üzere!” ifadelerine yer verdi.

Önümüzdeki hafta bir ilke imza atacak olan kanal, MF Yapım imzalı Mahkum dizisinin ilk iki bölümünü birden yayınlama kararı aldı.

Alınan karara göre, Mahkum’un 1. bölümü, 14 Aralık Salı akşamı izleyicilerle buluşacak. Mahkum’un 2. bölümü ise 16 Aralık Perşembe akşamı yayınlanacak.

21 Aralık Salı ise Evlilik Hakkında Her Şey dizisi kendi gününde, Mahkum dizisi de 23 Aralık Perşembe akşamı seyirciyle buluşacak.

Onur Tuna lı Mahkum un yayın tarihi belli oldu! Aynı hafta 2 bölüm birden geliyor #1

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz