Nurcan Çelik: Galatasaray camiası bunu yapmazdı

0
170

Nurcan Çelik: Galatasaray camiası bunu yapmazdı

“FATİH HOCAYI DAHA NET ANLAYABİLİYORUM”

Galatasaray ve Fenerbahçe’nin kadın futbol takımları, kadına yönelik şiddete karşı farkındalık oluşturmak amacıyla oynanan maçta karşı karşıya geldi.

“GALATASARAY CAMİASI BUNU YAPMAZDI”

Galatasaray’ın Fenerbahçe’ye 7-0 yenildiği maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan sarı kırmızılı ekibin teknik direktörü Nurcan Çelik, çok üzgün olduklarını dile getirerek, “Şimdi Fatih hocayı daha net anlıyorum. Kırmızı verilmeyebilirdi, orada biraz niyete bakar durum. Direkt rakibe kasti bir şey yoktu. Sarı kartla durumu giderebilirdi. O da herhalde heyecana yenildi. Oyuncular da heyecana yenildi. Tarihte ilk defa böyle bir ambiyansta maç oynadılar. Maça fiziksel olarak hazırlardı. Belki zihinsel olarak çok iyi hazırlanamadılar.” ifadelerini kullandı.

İSMİGÜL: “BİR MUSİBET BİN NASİHATTEN İYİDİR”

Nurcan Çelik: Galatasaray camiası bunu yapmazdı #1

Nurcan Çelik, maçın hemen başında oyuncularının kırmızı kart görmesinin oyunlarını etkilediğini dile getirerek, şunları kaydetti:

“Rakibimizin 5. dakikada kırmızı kartla oyuncusu atılsaydı biz bu şekilde davranmazdık. Galatasaray camiası bunu yapmazdı. Günün anlam ve önemine yakışır bir skor olmadı. Üzüldük açıkçası. Burada her koşula hazır olmamız gerektiğini gördük. Özellikle böyle bir günde skorun da farklı olması gerekiyordu. Bugün hakemin oyunumuzu etkilediğini düşünüyorum. Hakem azizliğine uğradık. Böyle bir dostluk maçında, 5. dakikada oyuncu atılmaz.”

Nurcan Çelik: Galatasaray camiası bunu yapmazdı #2

Galatasaraylı futbolcu İsmigül Yalçıner de skor nedeniyle çok üzgün olduklarını vurgulayarak, Bizlere emek veren hocalarımızdan, Galatasaray yönetiminden ve ailesinden arkadaşlarım adına özür diliyorum. Bunun telafisi için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Bunun sezona yansıması olumlu olacak. Bir musibet bin nasihatten iyidir. Çok üzgünüz.” diye konuştu.

Nurcan Çelik: Galatasaray camiası bunu yapmazdı #3

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz