Nur Viral’de seyirci: Kocam, sevgilisini arayınca bana tokat attı

0
93

Nur Viral’de seyirci: Kocam, sevgilisini arayınca bana tokat attı

“YILBAŞI GECESİ BAYANI ARADIM”

Beyaz TV ekranlarında Nru Viral’in sunumu ile seyircisi ile buluşan ‘Hayatta Her Şey Var’ programı, birbirinden farklı olayları ekranlara taşımaya devam ediyor.

“BOŞAN DEDİLER AMA YAPAMADIM”

Programa telefonla ile bağlanan seyirciler dertlerini ve sorunlarını anlatırken, uzman konuklar da seyircilere tavsiyelerde bulunuyor.

“6 YILDIR BERABERİZ ESKİYİ UNUTAMADIM”

Programa son olarak, kocası tarafından aldatılan bir kadın seyircinin anlattıkları damga vurdu.

“BANA VERMEDİĞİ DEĞERİ ONA VERMESİ ÇOK YIPRATTI”

İsmini vermek istemeyen kadın, yeni evlendiği zamanlarda eşinin askerdeyken eski sevgilisine mektup yazdığını ve mektupta evliliği hakkında bilgiler verdiğini, o zamandan beri eşine karşı güvenini yitirdiğini anlattı.

“ERKEKLERİN HAYATIN İÇİN YAPTIKLARININ ÇOK DA ANLAMLI OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM”

Kocasının sevgilisini öğrenince kadına mesaj attığı için tokat yiyen kadın, yaşadıklarını şu ifadeler ile anlattı:

“6-7 yıl önce arkadaşı ile Facebook’ta sevgilisini konuşmuş. Facebook’u kapatmadan bilgisayarı kapatmış. Ve ben açtığım an o sayfa çıktı. O kadar yıkıldım ki. ‘Eşimle anlaşamıyorum, ayrılacağım’ yazmış. Bunu öğrendiğimde telefonunda en sık aranan numarayı aldım. Yılbaşı gecesi bayanı aradım. Eşim eve gelmemişti. ‘Sizin yanınızda mı’ diye sordum.

Nur Viral de seyirci: Kocam, sevgilisini arayınca bana tokat attı #1

Eşim eve geldi. Öğrendiğimi açıkladım. Kadına mesaj attım diye eşim bana bir tokat attı… Ben de evden kovdum. 5-6 ay ayrıldık. Bu süreç çok kötüydü. Psikolojim bozuldum. Çocuklarım anne boşan dediler ama yapamadım.

Eşimin akrabaları bizi yeniden birleştirdi. Şu an 6 yıldır eşimle beraberiz ama eskiyi unutamadım. O kadına verdiği değeri gördüm.

Bana vermediği değeri ona vermesi çok yıprattı. Kadınla pikniğe gitmişler, resimler çekilmişler. Kadının annesi hastanede yatıyordu onunla birebir ilgilenip her şeyine koştu. Ben hastalanırım, çocuklarım beni hastaneye götürür.”

Nur Viral de seyirci: Kocam, sevgilisini arayınca bana tokat attı #2

Kadın seyircinin ifadelerinin ardından açıklamalar yapan Özkalyoncu ise, şu açıklamalarda bulundu:

“Öteki kadına benden daha çok değer verdi diyerek kendinize haksızlık etmeyin. O zaman boşanırdı. Ben erkeklerin hayatın için yaptıklarının çok da anlamlı olduğunu düşünmüyorum. Biz yüklüyoruz o anlamaları. Bak bu arada 5 çocuğun olmuş evlilik devam ediyor. Kendine bu kadar haksızlık etme. Ben değerliyim diyeceksin.”

Nur Viral ise, yabancı kadının annesinin başında beklerken kendi eşi hastalandığında adamın ilgilenmemesine tepki göstererek, kadının kendisini değersiz hissetmesine hak verdi.

Nur Viral de seyirci: Kocam, sevgilisini arayınca bana tokat attı #3

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz