Murat Dalkılıç’ın babası kalp krizi geçirdi

0
139

Murat Dalkılıç’ın babası kalp krizi geçirdi

HASTANEYE KOŞTU

Aydın Kuşadası’nda yaşamını sürdüren şarkıcı ve oyuncu Murat Dalkılıç’ın babası Mehmet Sedat Dalkılıç, geçirdiği kalp krizi sonucunda ambulans ile Söke Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

“NORMALE DÖNECEK DİYE UMUYORUM”

Baba Dalkılıç, buradaki tedavisinin ardından Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edildi.

DOKTORU DURUMUNU ANLATTI

Anjiyo uygulanan Dalkılıç’ın yoğun bakım ünitesinde tedavisinin devam ettiği ve sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Babasının kalp krizi geçirdiği haberini alan ünlü sanatçı Murat Dalkılıç, sevgilisi Sitare Akbaş ve kardeşi Elif Dalkılıç ile birlikte Aydın’a geldi.

Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürü Doç. Dr. Umut Tuncer tarafından karşılanan Murat Dalkılıç, yoğun bakımda yatan babasının doktoru Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ufuk Eryılmaz’dan bilgi aldı.

Babasının sağlık durumu ile ilgili bilgi veren Dalkılıç, “Babam Kuşadası’nda kalp krizi geçirdi ve hastaneye kaldırıldı. İyi olacak inanıyorum. Doktorlardan aldığım bilgiler doğrultusunda babamın durumunun iyi olduğunu öğrendim. Sanırım yarın veya yarından sonra daha da normale dönecek diye umuyorum.” dedi.

Murat Dalkılıç ın babası kalp krizi geçirdi #1

Mehmet Sedat Dalkılıç’ın durumu hakkında bilgi veren Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Gülnur Taşçı Bozbaş ise “Hastamız kalp krizi geçirip Söke Devlet Hastanesi’ne başvurmuşlar. Söke Devlet Hastanesi’nden sevkli olarak aldık hastamızı. Gelir gelmez anjiyosu yapıldı ve kalp krizi tanısı kesinleşti. Şu anda koroner yoğun bakımda tedavisi devam ediyor. Hastamız hocalarımızın takibinde yoğun bakım şartları devam ediyor.” diye konuştu.

Murat Dalkılıç ın babası kalp krizi geçirdi #2

Murat Dalkılıç ın babası kalp krizi geçirdi #3

Murat Dalkılıç ın babası kalp krizi geçirdi #4

Murat Dalkılıç ın babası kalp krizi geçirdi #5

Murat Dalkılıç ın babası kalp krizi geçirdi #6

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz