Kağıthane’de asker eğlencesi yapan grup, emniyetin önünden geçince yakalandı

0
141

Kağıthane’de asker eğlencesi yapan grup, emniyetin önünden geçince yakalandı

YUNUS POLİSLERE YAKALANDILAR

İstanbul’un Kağıthane ilçesinde bir grup, asker eğlencesi yaptığı sırada emniyetin önünden geçti. Emniyetin önünden geçen konvoy, polis ekiplerine yakalanarak 31 bin lira ceza aldı.

31 BİN 221 LİRA PARA CEZASI

Celp döneminin gelmesiyle birlikte asker uğurlaması adı altında dün akşam saatlerinde toplanan bir grup, araçlarına binerek konvoy yapmaya başladı.

İlçenin caddelerinde dolaştıkları esnada korna ve yüksek sesli müzikler çalarak çevreye rahatsızlık veren grup, tehlikeli hareketler yapmaya başladı.

Bu şekilde seyir halinde olan konvoy, bir süre sonra Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Devriye Ekipler Amirliği’nin önünden geçti. Konvoyu fark eden “Yunus” diye tabir edilen motorize polis ekipleri, grubun önünü keserek durdurdu.

Kağıthane’de asker eğlencesi yapan grup, emniyetin önünden geçince yakalandı #1

Araçlarından indirilen 9 kişi, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Emniyete götürülen sürücüler Ahmet K., Yasin G. ve Abdullah U.’ya “Karayollarında saygısızca araç kullanmaktan” maddesinden toplamda 432 lira idari para cezası uygulandı.

Ayrıca 3 sürücüyle birlikte Oğuz G., Semih M., Nihat B., Kadir U., Erdem Efe Ö. ve Fırat N.’ye “Umumi Hıfzıssıhha Kanununa Muhalefet” suçundan toplamda 31 bin 221 lira idari para cezası uygulandı. Emniyette işlemleri tamamlanan grup, savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

Kağıthane’de asker eğlencesi yapan grup, emniyetin önünden geçince yakalandı #2

Kağıthane’de asker eğlencesi yapan grup, emniyetin önünden geçince yakalandı #3

Kağıthane’de asker eğlencesi yapan grup, emniyetin önünden geçince yakalandı #4

Kağıthane’de asker eğlencesi yapan grup, emniyetin önünden geçince yakalandı #5

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz