İstanbul’da şort giyen genç kıza hakaretler yağdırdı

0
161

İstanbul’da şort giyen genç kıza hakaretler yağdırdı

“SEN UTANMAZSIN”

İstanbul Fikirtepe’de Şebnem Tüfekçi adlı genç kız, sokakta şortla yürüdüğü sırada yanına yaklaşan ve giydiği şorta tepki gösteren bir Y.A. adlı şahsın, kendisine hakaretler yağdırdığı anların görüntülerini paylaştı.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ

Tüfekçi, videodaki Y.A.’ya şort giymesinin onu ilgilendirmediğini belirtirken, Y.A.’nın ise “Sen utanmazsın” şeklinde karşılık verdiği görülüyor.

FACEBOOK HESABINDA DİKKAT ÇEKEN FOTOĞRAFLAR

Genç kız, şort giymesine ailesinin bile karışmadığını, videodaki şahsın karışma hakkı olmadığını dile getirirken, Y.A.’nın ise hem genç kıza hem de babasına hakaretler yağdırdığı duyuluyor.

Y.A.’nın, kendisini savunmaya çalışan genç kızın üzerine yürüdüğü, babası için “gav..t” dediği anlar da video da yer alıyor.

Söz konusu video, sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

Çok sayıda kullanıcı, videoyu paylaşarak, şahsın genç kıza yönelik müdahalesinin ve hakaretlerinin yanlış olduğunu vurguladı.

İstanbul’da şort giyen genç kıza hakaretler yağdırdı  #1

Öte yandan Y.A. adlı şahsın, sosyal medya hesabı Facebook üzerinde yaptığı paylaşımlar da kullanıcıların dikkatinden kaçmadı.

Özellikle yabancı uyruklu kadınları takip ettiği belirlenen Y.A.’nın çok defa yurt dışına gittiği, buralardaki kumar salonlarından kareler paylaştığı görüldü.

İstanbul’da şort giyen genç kıza hakaretler yağdırdı  #2

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz