İstanbul’da intihar girişiminde şaşkına çeviren anlar

0
191

İstanbul’da intihar girişiminde şaşkına çeviren anlar

“OKTAY KAYNARCA’YI ÇAĞIRIN”

İstanbul’da Beşiktaş Nispetiye Mahallesi Park Sokak üzerinde meydana gelen olayda edinilen bilgiye göre kağıt toplayıcılık yaptığını söyleyen 16 yaşındaki Samet Ç., zabıta ekipleri tarafından darbedildiğini iddia ederek intihar girişiminde bulundu.

İKNA EDİLDİ, AŞAĞI İNDİRİLDİ

Sokak üzerindeki yangın merdiveninin giren genç, yoldan geçen bir vatandaşa “abi polisi ara” dedikten sonra tepesine çıktı.

Vatandaşın ihbarı üzerine olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekibi sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, genci ikna etmek için çalışmalara başladı. Malzemelerinin darbedilerek alındığını iddia eden genç, aşağıya inmemek uzun süre direndi.

Polis ekiplerinin yanına gelmesine izin vermeyen genç, ünlü oyuncu Oktay Kaynarca’yı çağırmalarını istedi.

Kaynarca’nın şehir dışında olması nedeniyle gelmesinin mümkün olmadığını belirtilmesi üzerine genç, merdivenin korkuluklarda gezinmeye başladı.

Önce sigara içen ardından ceketini ve cüzdanını yere atan gencin yanına önce Beşiktaş Devriye Ekipler Amiri çıkmaya çalıştı.

Gençle aşağıdan diyaloğu sürdüren Etiler Polis Merkezi Amiri ardından yangın merdivenine girerek müzakereci polisle birlikte yanına çıktı. Gençle konuşarak ikna çalışmaya başlayan polis ekipleri, bir süre sonra başarılı olarak genci aşağıya indirdi.

Polis otosuna bindirilen genç ardından emniyete götürüldü. Yaşanan hareketli anlar ise kameralara yansıdı.

İstanbul da intihar girişiminde şaşkına çeviren anlar #1

İstanbul da intihar girişiminde şaşkına çeviren anlar #2

İstanbul da intihar girişiminde şaşkına çeviren anlar #3

İstanbul da intihar girişiminde şaşkına çeviren anlar #4

İstanbul da intihar girişiminde şaşkına çeviren anlar #5

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz