İstanbul Emniyeti’nden Babalar Günü klibi

0
221

İstanbul Emniyeti’nden Babalar Günü klibi

GERÇEK POLİS ÇOCUKLARI YER ALDI

20 Haziran Pazar günü Babalar Günü için İstanbul Emniyet Müdürlüğü, bünyesinde görev yapan tüm emniyet mensupları ile polis çocuklarının yer aldığı bir klip yayınladı.

BABALARININ KAHRAMANLIKLARINI ANLATIYORLAR

Klipte miniklerin babalarına karşı olan sevgileri ve özlemleri ön plana çıkarıldı.

15 TEMMUZ GAZİSİNİN KIZIYLA OLAN DUYGUSAL TELEFON GÖRÜŞMESİ

İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş’ın görevi devralması ile birlikte faaliyete geçen müdüriyet bünyesindeki sosyal medyada da yayımlanan klip, İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Medya Protokol ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Süleyman Gökdemir’in denetiminde gerçekleştirildi.

İstanbul’da Şehit Polis Ömer Erdem Ortaokulu’nun bir sınıfında öğretmen rolündeki oyuncu Sinem Uslu’yla başlayıp, gerçek polis çocuklarının rol aldığı klip, Emniyet Müdürlüğü koridorlarında son buluyor.

Söz konusu klipte babalarını anlatan çocuklar, onlara sürpriz yapıp, babalarının yaptıkları görevle kahramanlıklarını anlatıyor. Yaklaşık 3 dakikadan oluşan video klibin çoğu yerinde duygusallık ağır basarken, babalarına duydukları özlem ve sevgi yönü anlatılıyor.

Hazırlanan klibin son bölümünde ise 2016 yılında yaşanan 15 Temmuz darbe girişiminde görevi sırasında yaralanan ve tekerlekli sandalyeyle yaşamak zorunda kalan ‘Gazi’ polis memuru Yaşar Demirel’in, kızından gelen kutlama telefonuyla duyduğu sevinç ve baba-kız arasındaki diyalog yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz