Iğdır’da silahlı dehşet: Husumetlilerine kurşun yağdırdı

0
167

Iğdır’da silahlı dehşet: Husumetlilerine kurşun yağdırdı

YARDIMA GELENLERİ DE VURDU

Iğdır’ın Tuzluca ilçesine bağlı Kuruağaç köy meydanında telefon görüşmesi yapan 65 yaşındaki Yavuz Aydeniz, aralarında husumet bulunan Ersin Aydeniz’in silahlı saldırısına uğradı.

3 ÖLÜ, 2 YARALI

Yaralanan Yavuz Aydeniz kanlar içinde yere yığılırken, silah sesini duyan Ünal Aydeniz, olay yerine koştu. Ersin Aydeniz, bu kez de Ünal Aydeniz’e ateş edip yaraladı.

SALDIRGAN YAKALANDI

Köy korucusu Taner Özayyıldız, Yavuz ve Ünal Aydeniz’i hastaneye götürmek için aracıyla bölgeye geldi. Ancak Ayyıldız, bu kez de Taner Özayyıldız (27) ile yanındaki Gaffar Özayyıldız ile Adil Aydeniz’e (66) ateş açtı. Ortalığın kan gölüne döndüğü olayda, evine doğru giden Ersin Aydeniz, araç içerisinde yaralı gördüğü Taner Özayyıldız’a bir el daha ateş etti.

İhbar üzerine köye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Gelen ekipler, Taner Özayyıldız’ın yaşamını yitirdiğini tespit etti. Diğer 4 yaralı ise İlçe Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ancak yaralılardan Yavuz ve Adil Aydeniz de doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı. Durumları ağır olan Gaffar Özayyıldız ile Ünal Aydeniz, ilk müdahalelerinin ardından Iğdır Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.

Jandarma, olayın ardından Ersin Aydeniz’i suç aleti silahla yakalayarak gözaltına aldı.

Iğdır da silahlı dehşet: Husumetlilerine kurşun yağdırdı #1

Iğdır da silahlı dehşet: Husumetlilerine kurşun yağdırdı #2

Iğdır da silahlı dehşet: Husumetlilerine kurşun yağdırdı #3

Iğdır da silahlı dehşet: Husumetlilerine kurşun yağdırdı #4

Iğdır da silahlı dehşet: Husumetlilerine kurşun yağdırdı #5

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz