FETÖ’cü danışman, Berberoğlu ile 250 görüşme yapmış


Kılıçdaroğlu’nun ByLock’çu danışmanı Fatih Gürsul’un 25 yıl hapis cezası alan Berberoğlu ile 250 telefon görüşmesi yaptığı ortaya çıktı.

ARALARINDA 250 GÖRÜŞME YAPMIŞLAR

Sabah gazetesinden Nazif Karaman’ın haberi şöyle: TİB’den temin edilen HTS ve baz kayıtlarına göre Gürsul, MİT TIR’ları haberinden ötürü siyasal casusluk gerekçesiyle 25 yıl hapse çarptırılan CHP’li Enis Berberoğlu ile 250 kez irtibat kurmuş.

KİLİT İSİM PARLAK

FETÖ'cü danışman, Berberoğlu ile 250 görüşme yapmış

MİT TIR’LARI HABERİNDEN ÖNCE VE SONRA TELEFON TRAFİĞİ

HTS kayıtlarına göre MİT TIR’ları kumpasındaki en kritik isimlerden biri Ahmet Hamdi Parlak. ByLock Genel Müdürler grubunun üyesi Parlak’ın kullandığı hat, Baran Nakliye Tedarik Hizmetleri adlı şirket adına kayıtlı.

HABERDEN BİR GÜN ÖNCE ATATÜRK HAVALİMANI’NDA TELEFON SİYALİ

Bu hattın da MİT TIR’ları kumpasında FETÖ’nün Jandarma imamlarından olan Süleyman Gürbüz adına kayıtlı telefon ile irtibatı var. Bunun yanı sıra Parlak’ın kullandığı hattın, Fatih Gürsul adına kayıtlı hat ile Otokoç Otomotiv adına kayıtlı hat üzerinden ortak irtibatı bulunuyor.

Bu numaraların ayrıca henüz abone bilgilerine ulaşılamayan bir İngiltere numarası ile de irtibatı var. MİT TIR’larının Cumhuriyet’te haberleştirildiği 29 Mayıs 2015’in hemen öncesi ve sonrasında, 20 Mayıs ile 31 Mayıs arasında FETÖ’cü danışman Gürsul ile Berberoğlu’nun yoğun bir telefon ve mesaj trafiği dikkati çekiyor.

Ahmet Hamdi Parlak’ın kullandığı telefon da, MİT TIR’ları haberinden bir süre önce, 8 Mart 2015’te Üsküdar Bulgurlu’da Cumhuriyet’in bir çalışanı ile aynı yerden baz sinyali vermiş.

Fatih Gürsul ile Berberoğlu’nun telefonu, Cumhuriyet’in MİT TIR’ları haberinden bir gün önce Atatürk Havalimanı’nda aynı noktadan baz sinyali veriyor. Haberden sadece bir gün sonra ise yani 30 Mayıs 2015’te de Ahmet Hamdi Parlak’ın telefonu Sapanca Gölü yakınlarında Fatih Gürsul’un bulunduğu yerden sinyal vermiş.

FETÖ'cü danışman, Berberoğlu ile 250 görüşme yapmış

FETÖ'cü danışman, Berberoğlu ile 250 görüşme yapmış

FETÖ'cü danışman, Berberoğlu ile 250 görüşme yapmış