Eti Maden 67 sürekli işçi alımı 2021: Eti Maden iş başvurusu nasıl yapılır?

0
209

Eti Maden 67 sürekli işçi alımı 2021: Eti Maden iş başvurusu nasıl yapılır?

ETİ MADEN İŞÇİ ALIMI BAŞVURULARI NE ZAMAN?

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğü ile Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne KPSS şartı olmaksızın 67 sürekli işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı.

ETİ MADEN İŞÇİ ALIMI İŞKUR BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

En az lise mezunu olma şartı arayan Eti Maden, 21 Haziran 2021 tarihi itibarıyla başlayacak olan başvuruların İŞKUR üzerinden alınacağını duyurdu.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Eti Maden, İŞKUR iş ilanında alım yapacağı kadroları da açıkladı. Peki Eti Maden işçi alımı başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları nelerdir? İşte Eti Maden İŞKUR iş ilanı ve detayları…

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü sürekli işçi alımı başvuru işlemleri 21 Haziran’da başlıyor. Kurumun personel alım ilanında alımlarla ilgili şu ifadeler yer aldı:

”Teşekkülümüz Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne (Bandırma/BALIKESİR) 32 ve Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) 35 olmak üzere toplam 67 sürekli işçi için ilgili mercilerden gerekli izinler alınmıştır.

Aşağıdaki tabloda belirtilen 67 sürekli işçinin, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, il düzeyinde karşılanması için Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğüne işgücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin 21.06.2021 tarihinde yayımlanması istenilmiştir.

Söz konusu 67 sürekli işçi için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından, www.iskur.gov.tr internet sayfasında 21.06.2021 tarihinde yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.”

Eti Maden 67 sürekli işçi alımı 2021: Eti Maden iş başvurusu nasıl yapılır? #1

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün İŞKUR üzerinden gerçekleştireceği personel alımı ilanına başvuruda bulunabilmek için Türkiye İş Kurumu’nun https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx internet sayfasına giriş yapmanız gerekiyor.

2021 İŞKUR İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İŞKUR GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYIN

Eti Maden 67 sürekli işçi alımı 2021: Eti Maden iş başvurusu nasıl yapılır? #2

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz