Denizli’de makas atan maganda, uyarılınca kurşun yağdırdı

0
163

Denizli’de makas atan maganda, uyarılınca kurşun yağdırdı

16 EL ATEŞ ETTİ

Denizli’nin Pamukkale ilçesi Cumhuriyet Mahallesi Fevzi Çakmak Bulvarı’nda, trafikte makas atarak ilerleyen otomobilin kimliği belirlenemeyen sürücüsü, kendisini uyaran yeni evli çift Ferdi Ç.Ü. ve Eda G.Ü. ile tartıştı.

BİR KİŞİ BOYNUNDAN YARALANDI

Trafik magandası, trafikte bir süre daha devam eden tartışmanın ardından, sözlü tartışmaya girdiği genç çiftten otomobillerini durdurmasını istedi.

Aracından iner inmez belindeki silahına sarılan maganda, 2 gün önce evlenen Ferdi Ç.Ü. ve Eda G.Ü. çiftinin içinde bulunduğu otomobile peş peşe 16 el ateş etti.

Çevreden gelip geçen diğer araç ve yayalara aldırış etmeden ardı ardına tetiğe basan maganda, yanındaki kız arkadaşıyla birlikte aracına binerek bölgeden uzaklaştı.

Denizli de makas atan maganda, uyarılınca kurşun yağdırdı #1

Silahtan çıkan kurşunlardan birisinin boynuna isabet ettiği Eda G. Ü. kanlar içinde kaldı. Saldırıdan yara almadan kurtulan Ferdi Ç.Ü., çevredeki vatandaşlardan yardım istedi.

Silah seslerini duyan vatandaşların ihbarın üzerine bölgeye çok sayıda polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Bölgeye gelen sağlık görevlileri, Eda G. Ü’yü yaptığı ilk müdahalenin ardından Pamukkale Üniversitesi Hastanesine sevk edildi.

Hastaneye kaldırılan Eda G.’nin durumunun iyi olduğu öğrenildi. Polis ekipleri, kayıplara karışan magandayı yakalamak için çalışma başlattı.

Denizli de makas atan maganda, uyarılınca kurşun yağdırdı #2

Denizli de makas atan maganda, uyarılınca kurşun yağdırdı #3

Denizli de makas atan maganda, uyarılınca kurşun yağdırdı #4

Denizli de makas atan maganda, uyarılınca kurşun yağdırdı #5

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz