Denizli’de kumarhane işletmecisi kadın polislere isyan etti

0
232

Denizli’de kumarhane işletmecisi kadın polislere isyan etti

KUMAR OYNARKEN YAKALANDILAR

Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı 15 Mayıs Mahallesi’nde yaşayan bir vatandaş, metruk binaya hırsızlık yapmak için şüpheli şahısların girdiğini ihbar etti.

İŞLETMECİ İSYAN ETTİ: 2 GÜN SONRA KUMAR OYNATACAĞIM

İhbar üzerine adrese giden polis ekipleri, metruk binanın ışıklarının yandığını ancak kapısının dolap ile kapatıldığını fark etti.

GÖZALTINA ALINDI

Kontrol etmek amacıyla içeriye giren polis ekipleri içeride kumar oynayan 10 kişiyi suçüstü yakaladı. Yapılan incelemede bina sahibinin kiralamak isteyen bir kişiye kontrol etmesi için anahtar verdiği ancak kumarhaneye döndüğünden haberi olmadığı ortaya çıktı.

“GİZLİ GİZLİ AÇMIŞLAR, ŞİKAYETÇİYİM”

Denizli de kumarhane işletmecisi kadın polislere isyan etti #1

Ahlak Büro Amirliği’ne bağlı ekiplerin gelmesiyle başlatılan işlemler sırasında işletenin kendisi olduğunu belirten Deniz V.’nin pişkin sözleri dikkat çekti.

“Burada kumar mı oynatıyorsunuz?” sorusuna Deniz V., “Ben daha kumar oynatmadım. 2 gün sonra kumar oynatacağım, buradayım. Buraya tadilat yaptım, sen bana ekmek veriyor musun? Ben açım” dedi. Polis ekiplerinin “Senin burada olduğundan bina sahibinin haberi yok, senden şikayetçi” demesi üzerine kadın “Senden korktuğu için benden şikayetçi” diyerek herkesi çileden çıkarttı.

Metruk binada bulunan 10 kişiye kumar oynamak, sosyal mesafe ve sokağa çıkma kurallarını ihlalden toplamda 75 bin TL ceza işlemi uygulandı. Deniz V. ise polis ekiplerine mukavemet, kumar oynatma ve uyuşturucu madde kullanma gibi nedenlerden gözaltına alındı.

Denizli de kumarhane işletmecisi kadın polislere isyan etti #2

Bina sahibi, “Kumar oynatacağından haberim yoktu. Daireyi kiralamak için bakacaktı. Anahtarı verdim, elektrik ve su aboneliğini açtırarak kumar oynatmış, şikayetçiyim” dedi.

Denizli de kumarhane işletmecisi kadın polislere isyan etti #3

Denizli de kumarhane işletmecisi kadın polislere isyan etti #4

Denizli de kumarhane işletmecisi kadın polislere isyan etti #5

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz