Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan İzmirlilere: Maşallah

0
129

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan İzmirlilere: Maşallah

“MAŞALLAH, BU NE GÜZELLİK”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir’de 99 tesisin toplu açılış törenine katıldı.

“MAĞDURİYETLERİ ORTADAN KALDIRMA İMKANINA SAHİBİZ”

Binlerce İzmirlilerin katıldığı tören, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı da heyecanlandırdı.

“CHP DÖNEMİNDE YÜZDE 7500 FAİZİ GÖRDÜK”

Kalabalık meydanı gören Erdoğan, “Nedir bu hal? Muhteşemsiniz, muhteşem… Menemen, bana şimdiden 2023’ün müjdesini veriyor. Kadın kardeşlerimize özellikle selam, sevgi ve en kalbi duygularımı sunuyorum. Gece gündüz demeden, 2023’e hazırlanıp, 2023’te de ben sandıkları patlatacağınıza inanıyorum. Maşallah, maşallah… Bu ne güzellik böyle.” dedi.

Cumhurbaşkanı’nın konuşması sırasında sık sık sloganlar da atıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan dan İzmirlilere: Maşallah #1

Erdoğan’ın konuşmasından diğer satır başları şu şekilde:

“Bizde laf ola beri gele yok. Biz söz verdik mi verdik. Zamanında da deprem konutlarını teslim ettik. Alsancak Mustafa Denizli Stadı’nı Altay ve Altınordu takımları birlikte kullanacak. Afetlerin önüne geçemeyiz ama devlet olarak vatandaşımızın mağduriyetlerini ortadan kaldırma imkanına sahibiz.

Düşman İzmir’den denize döktüğümüzde milletçe bayram yaptık. İzmir vatan topraklarına uzanan elleri kırma ve istikbalimizin önünü açmada tarihi öneme sahiptir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan dan İzmirlilere: Maşallah #2

CHP’nin iktidarda olduğu dönemde gecelik yüzde 7500 faizleri gördük. Bu ülke onların döneminde işsizliğin can yaktığı günleri yaşadı. Bu ülke onların döneminde, elinde avucunda ne varsa tefecilere kaptırdı. Biz onlardan işte böyle bir ülke devraldık.

Cumhuriyetimizin değerlerini çatıştırmaya çalışanların oyunlarını biz bozduk. Türkiye’nin her ferdini kucaklayan bu atılımımızın rahatsız ettiği bazı çevreler durmadı.

Partimizi kapattırmaya çalışmaktan darbe girişimlerine her şeyi yaptılar. Şayet demokraside özgürlüklerde, sanayide gerçekleştirdiğimiz reformları ekonomide de göstermezsek, kalıcı olamazdık.

Cumhurbaşkanı Erdoğan dan İzmirlilere: Maşallah #3

Cumhurbaşkanı Erdoğan dan İzmirlilere: Maşallah #4

Cumhurbaşkanı Erdoğan dan İzmirlilere: Maşallah #5

Cumhurbaşkanı Erdoğan dan İzmirlilere: Maşallah #6

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz