Burdur’da TOKİ projesinin hak sahipleri belirlendi

0
41

Burdur’da TOKİ projesinin hak sahipleri belirlendi

“Cumhurbaşkanımızın himaye ve destekleriyle Çevre ve Şehircilik İklim Değişikliği Bakanlığımızın bünyesinde TOKİ idaresi tarafından hayata geçirilecek olan bugüne kadarki Cumhuriyet tarihimizin en büyük sosyal konut hamlesi ‘İlk Evim, İlk İş Yerim’ projesine ilişkin olarak ilimizde kura çekimi yapmak üzere bir araya geldik.

Anayasamızda ifadesinin bulunduğu şekilde devletimiz bir sosyal devlettir. Bunun gereği olarak da bir taraftan TOKİ eliyle konut projeleri sürdürmekte, bir taraftan da diğer alanlarda vatandaşlarımıza destek olmak için her türlü çalışmayı yapmaktadır.

Bugün burada hep birlikte büyük bir mutluluğa şahitlik edeceğiz. TOKİ, çok güzel sosyal konutlarla şehirlerimizin çehresini değiştirmekte. Birçok insanımız kaliteli, konforlu konutlara ulaşmaktadır.”

“Allah devletimizden razı olsun, tüm vatandaşlarımıza da nasip etsin. Ev özlemi çekiyorduk, yıllardır kirada oturduk kolay değil. Şükür ediyoruz devletimize, milletimize. Kıbrıs gazisi eşiyim. Allah 45 yıl sonra nasip etti bize, inşallah başkalarına da nasip etsin.”

“Memleketimize böyle bir büyük hizmetin gelmesinden dolayı çok teşekkür ediyorum Cumhurbaşkanımıza. Kıbrıs gazisiyim, gururluyum. Milletimize hayırlı olmasını canı gönülden dilerim. Evimizin olmasından dolayı çok mutlu ve sevinçliyim.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz