Boris Johnson’ın kızı oldu

0
91

Boris Johnson’ın kızı oldu

KIZ BEBEĞİN SAĞLIK DURUMU İYİ

İngiltere Başbakanı Boris Johnson ile eşi Carrie Johnson’ın ikinci çocukları dünyaya geldi.

7’NCİ KEZ BABA OLDU

Çiftin sözcüsü, yaptığı açıklamada, “Başbakan ve Bayan Johnson, bugün erken saatlerde Londra Hastanesi’nde sağlıklı bir kız çocuğunun doğumunu duyurmaktan mutluluk duyuyorlar.” ifadesini kullandı.

İSMİ AÇIKLANMADI

Anne ve bebeğin sağlık durumunun çok iyi olduğunu belirten Sözcü, “Çift, tüm bakım ve destekleri için İngiltere Sağlık Sistemi’nin (NHS) harika doğum ekibine teşekkür ediyor.” dedi.

TEBRİK MESAJI

Johnson’ın 33 yaşındaki eşi Carrie Symonds, ilk çocuklarını 29 Nisan’da Londra’daki bir hastanede dünyaya getirmiş, çiftin erkek çocuğu olmuştu.

Başbakan Johnson’ın 2018’de biten son evliliğinden 4, evlilik dışı bir ilişkisinden de bir çocuğu olduğu biliniyor. Carrie ikinci çocuğuna sahip olurken, Johnson’ın 7’nci çocuğu dünyaya gelmiş oldu.

Boris Johnson ın kızı oldu #1

Sun gazetesi, açıklamalardan, 57 yaşındaki Boris Johnson’ın doğum boyunca Carrie ile birlikte olduğunun anlaşıldığını yazdı.

Çift, henüz bebeğin adını açıklamadı, ancak ilk bebeklerine Wilfred Lawrie Nicholas Johnson ismini vermişti. İsim konusunda, koronavirüse yakalanan İngiliz Başbakan’ı tedavi eden sağlık görevlilerinin adları da seçilmişti.

Wilfred ismi, Boris Johnson’ın büyükbasından; Lawrie, Symonds’ın büyükbabasından ve Nicholas ismi ise Johnson’ın tedavi sürecinde rol oynayan doktorlar Nick Price ve Nick Hart’tan geliyor.

İşçi Partisi lideri Keir Starmer, doğum haberinin ardından çifti kutladı. “Kızlarının doğumu için Carrie ve Boris Johnson’ı tebrik ediyorum.” ifadesini kullanan Starmer, “Ailenize sağlık ve mutluluklar diliyorum.” diye ekledi.

Boris Johnson ın kızı oldu #2

Boris Johnson ın kızı oldu #3

Boris Johnson ın kızı oldu #4

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz