Bodrum’da trafik yoğunluğu

0
104

Bodrum’da trafik yoğunluğu

TRAFİK DURMA NOKTASI GELDİ

Gözde turizm merkezlerinden Bodrum’da sezon tam anlamıyla başlamazken trafik yoğunluğu erken başladı. Pandemi sebebiyle nüfusu 500 bine ulaşan ilçede yaz sezonuna girilmesiyle trafik iyice içinden çıkılmaz bir hal aldı.

TATİLCİLER, NAVİGASYONLA TOPRAK YOLLARA GİRDİ

Özelikle bugün il dışından çok sayıda aracın geldiği ilçede Emin Anter Bulvarı, Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Atatürk Bulvarı’nda uzun araç kuyrukları oldu. Yoğunluk sebebiyle trafik zaman zaman durma noktasına geldi. Kimi sürücüler yoğun trafiği ara sokaklardan aşmaya çalıştı.

“BUGÜN İNANILMAZ YOĞUN”

Bodrum da trafik yoğunluğu  #1

İlçeye gelen bazı tatilciler de trafiği aşamayınca navigasyon uygulamalarının yönlendirmesiyle toprak yollara girdi. Yolu aşamayacağını anlayan sürücüler, geri dönmek zorunda kaldı. Yolu aşmaya çalışan bazı araçlar mahsur kaldı. Toprak yolda kontrolden çıkarak askıda kalan bir otomobil, diğer sürücülerin yardımıyla kurtarıldı.

Bodrum da trafik yoğunluğu  #2

Navigasyon uygulamasının yönlendirmesiyle toprak yola girdiğini söyleyen Ali Akkan, “Bugün çok yoğun, inanılmaz yoğun. Navigasyon buraya gönderdi ama geçilebilecek bir yol değil, geri döneceğiz. Navigasyon burayı ana yola göre 10 dakika daha erken gösteriyordu fakat bu yola araçlar girmez. Girenler de galiba yukarıdan geri dönüyor” diye konuştu.

Bodrum da trafik yoğunluğu  #3

Bodrum da trafik yoğunluğu  #4

Bodrum da trafik yoğunluğu  #5

Bodrum da trafik yoğunluğu  #6

Bodrum da trafik yoğunluğu  #7

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz