Bakırköy’de sahiller doldu

0
173

Bakırköy’de sahiller doldu

“HAVA ALMAK İÇİN ÇIKTIK”

İstanbul Bakırköy’de sahillerde yoğunluk oluştu. Kademli normalleşmenin uygulanmaya başlandığı şu günlerde, oluşan kalabalık dikkati çekti.

“HERKES BURAYA GELMİŞ”

Güneşli havanın da etkisiyle sahile gelenler, yürüyüş yaptı ve çimlerin üzeri ile deniz kenarında oturarak yemek yediler.

Sahilde arkadaşlarıyla gezmeye geldiğini söyleyen Halil Ozan Sevimlik, insanların kurallara uyduğunu belirterek, “17 günlük kapanma sürecinde evdeydik, kurallara uyduk. Bugün de hava almak için dışarıya çıktık. Beklediğimden daha kalabalıktı ama insanlar kurallara uyuyor. Mesafe kuralına da uyuyorlar, o yüzden rahat rahat gezebildik” dedi.

Bakırköy de sahiller doldu  #1

Hamile eşiyle birlikte hava almaya geldiğini ifade eden Murat Engin, “17 günlük kısıtlama bitince herkes dışarıya çıkmış. Bugün burada, neredeyse Bayburt’un nüfusu kadar insan var. Herkes buraya gelmiş. Ben de eşimi hava alması için dışarıya çıkardım” ifadelerini kullanırken, Zeynep Engin ise, “17 gündür evdeydik. Hamile olduğum için hava almaya Bakırköy’e geldik. Aşırı bir kalabalık var” şeklinde konuştu.

Bakırköy de sahiller doldu  #2

Bakırköy de sahiller doldu  #3

Bakırköy de sahiller doldu  #4

Bakırköy de sahiller doldu  #5

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz