Antalya’da 15. kez kısıtlama cezası yiyen kadın: Param çok

0
148

Antalya’da 15. kez kısıtlama cezası yiyen kadın: Param çok

15 KEZ CEZA YEDİ: PARAM ÇOK SAVURUYORUM

Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Sakıp Sabancı Bulvarı üzerinde rutin kontrollerini gerçekleştiren polis ekipleri, durdurdukları araçtaki iki kadının sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettiğini anlayınca, cezai işlem uygulamak üzere araçtan indirdi.

“YİNE ÇIKACAĞIM”

Araçtan inen kadınların pişkin sözleri ise pes dedirtti.

ARKADAŞI PİŞMAN OLDU

Kadınlardan fenomen olduğunu iddia eden Hilal Bayko, 15. kez ceza yediklerini ve hiçbir cezayı ödemeyeceklerini belirterek pişman olmadığını söyledi.

Kısıtlama ihlali yapan Hilal Bayko, “Meşhur olalım sizin sayenizde. Pişman değilim bir daha olsa bir daha çıkarım. Gezmek için dışarı çıktım. Evde çok sıkıldım, gezeyim dedim. Biraz yasaklara karşı durmak istedim, biraz ceza yiyeyim dedim. Param çok böyle savurmak istedim. Sonra polisler beni tuttu, şimdi cezai işlem yapıyorlar.

Umurumda mı? Değil. Güzel bir ceza mı? Çok güzel. Çünkü ödemeyeceğim. Tüm mal varlığım kardeşimin üzerine, o yüzden hiçbir ödeme yapmayacağım. 1 yıl içerisinde 15 cezai işlemim oldu. Ödemedim, niye ödeyeyim. Hilal Bayko’yum ben, markayım. Yedik cezaları gidiyoruz. Dışarı çıkacak mıyım? Yine çıkacağım, yine çıkacağım.” diye konuştu.

Antalya da 15. kez kısıtlama cezası yiyen kadın: Param çok #1

Hilal Bayko’nun aksine araçta olan diğer kadın Günal Kansova ise pişman olduğunu söyleyerek, “Vallahi pişman oldum. Benim şansıma peş peşe geldi. Daha önce de altın kaybettim, bugün de ceza yedim. Allah sonumu hayır etsin.” şeklinde konuştu.

Antalya da 15. kez kısıtlama cezası yiyen kadın: Param çok #2

Antalya da 15. kez kısıtlama cezası yiyen kadın: Param çok #3

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz