Ankara’da eşi tarafından öldürülen doktor toprağa verildi

0
208

Ankara’da eşi tarafından öldürülen doktor toprağa verildi

AİLESİ GÖZYAŞLARINA ENGEL OLAMADI

Çankaya’da yaşayan ve doktor olduğu öğrenilen Zeynep Erdoğan, 8 aylık eşi  Mehmet Erdoğan tarafından bıçaklanarak öldürülmüştü.

“HABERİ ALDIĞIMDA AĞLADIM”

Zeynep Erdoğan’ın naaşı bugün Karşıyaka Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Erdoğan’ın cansız bedeni Karşıyaka Mezarlığı’na defnedildi. Talihsiz kadının ailesi ve arkadaşları ise gözyaşlarına engel olamadı ve yaşanan olaya tepki gösterdi.

“KATİLİN DEDİKLERİ YALAN”

Ankara da eşi tarafından öldürülen doktor toprağa verildi  #1

Merhum Erdoğan’ın babası Atila Öğredici bu evliliğe rızalarının olmadığını söyleyerek, “Biz uzakta kaldığımız için sorunlarını pek belli etmiyordu. Duymuyorduk. Bizim kızımız sabretti hiçbir şey söylemedi. Aralarında problem olduğunu bilmiyorduk. Kısa bir evlilikleri vardı zaten.

Ben sordukça da söylemiyordu problemlerini saklıyordu. Bu evliliği bizim isteğimiz dışında yaptı. Anlaştık, evleneceğiz dedi. 45 yaşında kadın. Ben de evlenme diyemedim. 8 – 9 aydır evlilerdi. Geçen yıl ağustos ayında evlenmişler. Haberi ilk aldığımda ağladım” dedi.

Ankara da eşi tarafından öldürülen doktor toprağa verildi  #2

Zeynep Erdoğan’ın bir arkadaşı da zanlı Mehmet Erdoğan’ın cezada indirim almak için yalan ifade verdiğini belirterek, “Katilin dediklerini hepsi yalan. Önce çocuğu etkisiz hale getirdi annesini korumasın diye. Tahrik indirimi almak için yalan söylüyor. Herkes her şeyin farkında. Zeynep her şeyin farkındaydı. Sadece bir miktar parasını kurtarabilir mi onun peşindeydi. Daha önce bu kadar şiddet dolu bir şey de yaşanmamıştı aralarında” diye konuştu.

Ankara da eşi tarafından öldürülen doktor toprağa verildi  #3

Ankara da eşi tarafından öldürülen doktor toprağa verildi  #4

Ankara da eşi tarafından öldürülen doktor toprağa verildi  #5

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz