Ali Avcı FETÖ’den gözaltına alındı


‘Reis’ filminin yapımcısı ‘Uyanış’ filminin ise yönetmeni olan Ali Avcı’nın emniyet ekipleri tarafından gözaltına alındığı bildirildi.

EVDEN 1 KİŞİ DAHA ÇIKTI

Polis tarafından evde yapılan arama sırasında kaçan bir kişi ise kovalamaca sonucu yakalandı.

BYLOCK KULLANICISI

Yakalanan kişinin kendini Hasan Aslan olarak tanıttığı ancak yapılan kimlik kontrolünde bu kişinin FETÖ’nün Yıldız Teknik Üniversitesi soruşturmasında firari olan ve hakkında yakalama kararı bulunan Fetullah Karabiber olduğu tespit edildi.

REİS FİLMİ

Karabiber’in ‘Bylock’ kullanıcısı olduğu belirtildi. Gözaltına alınan 2 kişi emniyet müdürlüğüne götürüldü.

İKİNCİ SKANDAL FİLM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatını konu alan ve kötü bir yapım olarak gösterime giren Reis filmi gişede çakılmıştı.

KATLİAM SAHNESİ

Erdoğan üzerinden para ve rant kazanmayı hedefleyen bu filmin yapımcısı, skandal bir filme daha imza attı.

15 Temmuz’un rantını yemeye çalışan yapımcı, 15 Temmuz destanını anlattığını iddia ettiği filmde, FETÖ’cü alçakların o gece yapmak istediği ancak başaramadığı ne varsa filme taşıdı.

Ali Avcı FETÖ'den gözaltına alındı

Yapımcı Ali Avcı’nın yeni proje diye ortaya attığı film tam bir skandal. Öyle ki filmde, birebir benzettikleri Erdoğan ve ailesi, FETÖ’cü alçaklar tarafından korkunç bir katliama uğruyor.

Erdoğan’ın çocukları, damadı, eşi ve hatta torunu dahi darbecilerin kurşunlarına hedef oluyor ve onların cansız bedenleri filmde açıkça sahneleniyor.

Filme ait görüntülerin devamında, Erdoğan’ın başına silah bile dayadıkları görülüyor.

Ali Avcı FETÖ'den gözaltına alındı

Reis filminin yapımcısından, skandal 15 Temmuz filmi haberi