Ahmet Nur Çebi: 19 Mayıs 19.03’te kupamızı almak istiyoruz

0
180

Ahmet Nur Çebi: 19 Mayıs 19.03’te kupamızı almak istiyoruz

“TÜRKİYE KUPASI’NI DA İSTİYORUZ”

Göztepe deplasmanında 2-1 kazanan Beşiktaş şampiyonluğunu ilan ederken Başkan Ahmet Nur Çebi, takımın kamp yaptığı otelde konuştu.

“19 MAYIS 19.03’TE KUPAMIZI ALMAK İSTİYORUZ”

Futbolcularla sahada görüştüğünü belirten Çebi, şunları söyledi:

“Şimdi görüşmüyorum, dinlenmeleri gerekiyor, salı günü bir final maçı daha var. Sergen hoca başarının en büyük mimarlarından. Kendisini tebrik ediyorum. Futbolcular bu sezonu iyi oynayarak geçirdiler. Ümraniye’de emeği geçen çok kişi var. Hizmet edenler var. Onlara da teşekkür ediyorum. Sergen hocanın bütün ekibindeki hocalara teşekkür ediyorum. Her şeyden önce beraber olamadığımız taraftarımızın, inşallah önümüzdeki senelerde 3 tane daha 5 tane daha şampiyonluk yaşarız ve beraber kutlarız. Bu saatten sonra Türkiye Kupası’nı bırakmak istemeyiz. Futbol sahada oynanıyor, sürprizler olabilir ama onu da müzemize götürmek istiyoruz.”

Ahmet Nur Çebi: 19 Mayıs 19.03 te kupamızı almak istiyoruz #1

Çebi, mevcut kadronun tamamıyla yola devam etmek istediğin ifade ederken, “Şampiyonluk kupamızı 19 Mayıs’ta almak istiyoruz ve yasaların müsaade ettiği çerçevede şampiyonluk kutlamasını yapmak istiyoruz. Federasyon başkanımızla konuşarak bu işi 19 Mayıs’ta 19.03’te yapmak istiyoruz” açıklamasını yaptı.

Ahmet Nur Çebi: 19 Mayıs 19.03 te kupamızı almak istiyoruz #2

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz