Ağır Romantik film konusu nedir? Ağır Romantik filmi oyuncu kadrosu..

0
840

Ağır Romantik film konusu nedir? Ağır Romantik filmi oyuncu kadrosu..

AĞIR ROMANTİK FİLM KONUSU

Senaryosunu ve yönetmenliğini Deniz Denizciler’in üstlendiği Ağır Romantik filmi bu akşam Show TV’de film severlerle buluşuyor.

AĞIR ROMANTİK NEREDE ÇEKİLDİ?

Ekran başında vakit geçirenler, yapımcılığını Azeri iş insanı Ruhi Aliyeva’nın üstlendiği Ağır Romantik filmini merak ediyor.

AĞIR ROMANTİK FİLM OYUNCULARI

Başrollerine Tuvana Türkay ve Onur Tuna’nın yer aldığı Ağır Romantik filmi oyuncuları kim? Ağır Romantik filmi konusu nedir? soruları izleyicilerin araştırma konusu oldu. İşte Ağır Romantik filmi hakkında merak edilenler..

Aslı Egeli, heykeltıraş annenin ve profesör babanın konservatuvarda okuyan genç kızıdır.

Bir gün, Beyoğlu’nda gezerken bir adamın saldırısına uğrar ve çantası çalınır. Korku ve panik içindeki Aslı’ya, Kerem çantasını bulmasında yardımcı olur. Bu zorunlu buluşmadan sonra; Aslı ve Kerem’in arasında, aşk ve evlenmeye kadar uzanan romantik bir ilişki başlar. Başlangıçta Kerem, Aslı’nın alışkın olmadığı bir dünyadan gelse de kendisini büyük şirketlere danışmanlık yapan bir finansal uzman olarak tanıtır.

Kerem’in babası, İstanbul’un en büyük hırsızlık çetesinin reisidir. Aslı’nın dayısı ise, bu korsan çetesini yok etmek isteyen Polis Şefi Danyal’dır.

Yani, Aslı ve Kerem’in hoşbeş günü, asla unutamayacakları bir güne dönüşür.

Ağır Romantik film konusu nedir? Ağır Romantik filmi oyuncu kadrosu.. #1

Filminin çekimleri, İstanbul’un çeşitli semtlerinde gerçekleştirildi. Fakat çekimler ağırlıklı olarak, Avrupa Yakası’nda yer alan Şişli, Beşiktaş ve Sarıyer ilçelerinin yanı sıra, Nişantaşı semtinde yapıldı.

Ağır Romantik film konusu nedir? Ağır Romantik filmi oyuncu kadrosu.. #2

Ağır Romantik film konusu nedir? Ağır Romantik filmi oyuncu kadrosu.. #3

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz