ABD’li şarkıcı Della Miles, İsrail mallarının boykot edilmesini önerdi

0
198

ABD’li şarkıcı Della Miles, İsrail mallarının boykot edilmesini önerdi

“BOYKOTA TÜM MÜSLÜMAN ALEMİNİ DAVET EDİYORUM”

Bir dönem Michael Jackson ve Whitney Houston başta olmak üzere birçok ünlü sanatçının vokalistliğini yapmış ABD’li şarkıcı Della Miles, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Filistinlilere yapılan saldırıları kınadı.

“KİM DUR DİYECEK BU ZALİMLERE”

Türkiye’ye yerleştikten sonra Müslüman olan Miles, yaptığı paylaşım ile Türkiye ve Azerbaycan başta olmak üzere Türk devletlerine seslenerek İsrail’e boykot çağrısı yaptı.

KULLANICILAR DESTEK VERDİ

Şarkıcı Miles, barkod numarası 729 ile başlayan hiçbir ürünü almayacağını ifade ederek, tüm Müslümanları bu protestoya katılmaya davet etti.

Della Miles, yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Ey Türkiye, Azerbaycan ve diğer tüm Türk cumhuriyetleri, ben İsrail’e karşı boykota başlayıp barkod numarası 729 ile başlayan hiçbir ürünü artık almayacağım. Sende benimle birlikte aynı boykota katılır mısın? Bu boykota tüm Müslüman âlemini davet ediyorum.”

ABD’li şarkıcı Della Miles, İsrail mallarının boykot edilmesini önerdi  #1

İsrail’in saldırılarına yönelik yaptığı diğer paylaşımda tepkisini dile getiren Miles, “Şimdi de kara harekâtı! Kim dur diyecek bu zalimlere, kim durduracak bu katliamı. İsrail orada bir soykırım yapıyor! Bu soykırımı kim durduracak! Delireceğim. Rabbim Filistin’e yardım et.” ifadelerini kullandı.

Miles’in paylaşımı kısa sürece yüzlerce beğeni ve yorum aldı.

Yorum yapan bazı vatandaşlar Miles’a destek vererek, “Biz de varız seninleyiz” dedi.

ABD’li şarkıcı Della Miles, İsrail mallarının boykot edilmesini önerdi  #2

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz